Polskie aplikacje LeftHand zgodne z SUSE Linux

Tagi:
Artykuł może być już niekatualny - Zawarte w nim porady mogą nie działać prawidlowo na nowszych wydaniach openSUSE
Firmy LeftHand i Novell Polska wspólnie informują, że zestaw aplikacji biznesowych produkcji LeftHand jest zgodny ze środowiskiem operacyjnym SUSE Linux. W wyniku pomyślnego wyniku testów kontrolnych firmy Lefthand uzyskała ona prawo do używania ogólnoświatowego znaku „SUSE Linux Ready”, a jej aplikacje zostały umieszczone w centralnym katalogu oprogramowania i sprzętu zgodnego z systemami firmy Novell, znajdującego się pod adresem: www.novell.com/partnerguide.
Testy firmy Lefthand wykazały bardzo wysoką stabilność i wydajność działania tych aplikacji w najnowszym środowisku systemów operacyjnych SUSE Linux Enterprise Desktop 10 oraz SUSE Linux Enterprise Server 10, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej, na pojedynczych stanowiskach pracy, jak i w architekturze klient/serwer ze zdalną bazą danych.
Testowaniu zostały poddane wszystkie pozycje oferty LeftHand: programy finansowo-księgowe — Mała Księgowość, Pełna Księgowość, e-Faktura, programy wspomagające zarządzanie kontaktami z kontrahentami — CRM, programy służące do ewidencji — Środki Trwałe, Elektroniczna Lista Obecności, rozwiązanie terminalowe, umożliwiające współpracę komputerów klienckich wyposażonych w dowolny system operacyjny (m.in. Windows) z serwerem pracującym pod kontrolą systemu SUSE Linux Enterprise Server 10.
Szczegółowe wyniki tych badań są dostępne na stronie www.linuxpro.org.pl/slp.pdf Znak SUSE Ready może uzyskać każda firma produkująca oprogramowanie lub sprzęt, o ile oczywiście są one zgodne z systemami operacyjnymi SUSE Linux. Wystarczy przyłączyć się do programu dla partnerów technologicznych, który na podstawowym poziomie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i rejestracja są dostępne na stronie www.novell.com/partners/technology. Partnerzy zainteresowani udziałem w programie mogą też uzyskać pomoc w biurze Novell Polska.
LeftHand jest jedynym na polskim rynku dostawcą kompleksowego rozwiązania do prowadzenia firmy przygotowanego do pracy w środowisku Linux. Ofertę LeftHand wyróżnia m.in. przyjazny system licencjonowania, dający prawo korzystania z oprogramowania na dowolnej liczbie stanowisk. Dla stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, organizacji „non-profit” i instytucji edukacyjnych cena zakupu oprogramowania jest minimalna. Firma udostępnia także w pełni funkcjonalne darmowe wersje programów — z wbudowanymi reklamami.
źródło LeftHand
Gość Data: 2006-12-24 16:58:34Odpowiedz
I TERAZ PYTANIE
ile firm tak naprawdę korzysta z Left Handa? Chyba mało, co nie?
Gość Data: 2006-12-25 16:26:57Odpowiedz
Żebyś sie nie zdziwił, jak dużo firm korzysta z programów Left Hand ! Takich aplikacji pod Linuxa nie jest jeszcze dużo, a wiele firm używa Linuxa, coraz więcej.
Gość Data: 2006-12-28 14:17:58Odpowiedz
średnio zgodne
probpwalem uruchomic e-fakture lefthand pod opensuse 10.2 i niestety mimo kilku prob nie udalo mi sie, program potrzebuje jakiegos serwera a on nie chce sie zainstalowac z instalatora ani z rpm-a
Twój komentarz został donany
darknock Data: 2007-09-08 14:17:56Odpowiedz
potrzebuje Firebird
który jest pod windę i Linuksa
Komentarze (4)