Prośba o pomoc finansową na rehabilitację

Prośba o pomoc finansową na rehabilitację

Autor: Admin

Data: 17 marzec 2011

Kategoria: Archiwum

Odsłon: 14818

Tagi:

Artykuł może być już niekatualny - Zawarte w nim porady mogą nie działać prawidlowo na nowszych wydaniach openSUSE

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Od samego początku mojego życia walczę z tą chorobą, która jest nieuleczalna z medycznego punktu widzenia. Można jedynie walczyć z pogarszającą się sprawnością fizyczną. Koszt turnusu jest bardzo duży i przekracza możliwości budżetu domowego, dlatego też proszę Was o odwiedzenie oficjalnej strony, na której umieściłem apel mojej mamy do Wszystkich Ludzi Dobrego Serca. Subkonto na które wpływają środki finansowe na rehabilitację, jest w Fundacji "Zdążyć z Pomocą".

Przed ukończeniem 18-go roku życia mogłem liczyć na Fundację Polsat i TVN "Nie jesteś sam". Jednakże, teraz, gdy jestem już dorosły, nie obejmuje mnie pomoc wspomnianych fundacji. Setki apeli wysyłanych drogą listowną do firm niestety nie przyczyniły się do zwiększenia środków na koncie w fundacji. Część firm w ogóle nie odpisała, nie zwróciła wysłanego apelu. Niektóre firmy odesłały materiały (apel) i listy, w których stwierdzały, że z powodu "trudnych warunków gospodarczych" nie są w stanie przekazać jakiejkolwiek kwoty.

Na dzień dzisiejszy nie mogę podjąć żadnej pracy (renta socjalna, przyznana do końca września 2013 roku). Koszt turnusu (14 dniowy) waha się teraz w granicach 3 tysięcy złotych. Od Kilkunastu lat jeżdżę na rehabilitację do Ośrodka w Stobnie k/Piły. Co roku muszę choć raz być na takim turnusie by choroba się nie postępowała.

Szczególnie proszę o tzw. 1 procent podatku :) Jeden procent kilku tysięcy użytkowników jest bezcenny :)
Proszę o nagłośnienie sprawy i drobne darowizny na sfinansowanie turnusu.

OFICJALNA STRONA APELU
APEL W WERSJI PDF
PROFIL NA STRONIE FUNDACJI "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

z poważaniem

Tomasz Przybył (FadeMind)

Komentarze (1)

Twój komentarz został donany

Gość Data: 2011-12-01 18:23:30Odpowiedz

ODPOWIEDZ

Jezeli mieszkasz w miescie . To idz do staroswa powiatowego. Tam będę mieli wniosek , wypełnij3 tyg. się czeka , do dofinansowania do turnusów. Jechałem do Juroswaca i dopłaciłem 200zł + transport nad morze .